04 / Жовтень, 2017
Асоціація міст України підтримує проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні» (№6578 від 12.06.2017), який знаходиться на розгляді Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.
До Асоціації неодноразово надходили звернення від органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств щодо накладення арештів на кошти підприємств тепло- та водопостачання, отримані від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів. Такі ситуації потенційно призводять до невиконання комунальними підприємствами відповідних інвестиційних програм та укладених міжнародних договорів. Крім того, накладення арештів на такі кошти підриває довіру іноземних інвесторів до підприємств тепло- та водопостачання, як до надійних партнерів.
Асоціація міст України вважає, що законопроект №6578 спрямований на вирішення цієї проблеми та підтримує його прийняття. Відповідний лист був направлений АМУ до профільного парламентського Комітету.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)